Inwestor » Wisła Business Club

Bogdan Więcek, Właściciel firmy BUDMAT: "na decyzję o wsparciu płockiego klubu miała wpływ obserwacja dokonań Wisły w ostatnich latach, zarówno na płaszczyźnie sportowej, jak również marketingowej, promocyjnej. Wisła jest godnym przedstawicielem Płocka na arenie ogólnopolskiej. Z każdym dniem jest silniejsza sportowo i wizerunkowo. Wierzę, że będzie dobrym partnerem również dla nas, dla poważnego biznesu. Oprócz wartości reklamowych jakie niesie umowa z klubem piłkarskiej Ekstraklasy, istotnym czynnikiem, który wpłynął na decyzję o współpracy jest nasze coraz większe zaangażowanie w sprawy ważne dla lokalnej społeczności. Chcemy być jeszcze bliżej Płocka i płocczan".


„Uważam, że jak jakakolwiek firma ma możliwości, to powinna wspierać lokalne inicjatywy i lokalny sport. Nie ukrywam również, że marzy mi się – jako kibicowi Wisły, aby za naszym przykładem poszły inne, także większe organizacje” - mówi właściciel Firmy Rolmarket - Łukasz Rybicki

 

Business Club WISŁA jest organizacją zrzeszającą podmioty, które wspierają finansowo Wisłę Płock - jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów w Polsce - w zamian za możliwość budowania platformy komunikacyjnej regionalnego biznesu.

 

BCW ma na celu także integrację jego członków z Wisłą Płock, jej siedemdziesięcioletnią historią, tradycjami i kibicami.

 


Właścicielem Wisły Płock S.A. jest Gmina Miasto Płock

 

 

Obecni członkowie Business Club WISŁA

 

 

PŁOCKI OŚRODEK KULTURY i SZTUKI jest samodzielną instytucją prowadzącą w szczególności działalność w zakresie upowszechniania kultury, organizator wielu wspaniałych imprez miejskich i ogólnopolskich.

BUDMAT - Sponsor Główny Wisły - od 25 lat stawia na solidne rozwiązania, dające poczucie bezpieczeństwa inwestorom i klientom. Wiodącą rolę wśród oferowanych przez Firmę produktów zajmują stalowe pokrycia dachowe oraz systemy rynnowe ze stali i PVC. Ofertę uzupełniają systemy elewacyjne, ogrodzenia stalowe, profile do zabudowy gips-karton oraz profile zimnogięte C, Z, S.
Czerpiąc z tradycji i dobrego rzemiosła nasz Sponsor nie zapomina o inwestycjach w nowe technologie, doskonaląc swoje fabryki, a także tworząc warunki do rozwoju całej branży.

 


PKN ORLEN S.A. - Sponsor Główny Wisły - jedna z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie środkowo - wschodniej, do 2007 r. właściciel Wisły Płock, do 2010 r. sponsor strategiczny Klubu. W ramach obecnej umowy Wisła promuje największy w Polsce program lojalnościowy - CLUB VITAY.

ABJ poster to firma, posiadająca kilkanaście billboardów w Płocku, a w całym kraju kilkaset kolejnych. Nasz sponsor zajmuje się projektowaniem kampanii i grafik, wydrukiem oraz obsługą nośników.

 

GAZTECH to dynamicznie rozwijające się płockie przedsiębiorstwo zajmujące się zaopatrzeniem branży spawalniczej, a w szczególności: dystrybucja gazów spawalniczych, spożywczych, laboratoryjnych oraz w wielu innych, sklep spawalniczy posiadający bogatą ofertę marek takich jak: Lincoln, Esab, Kemppi, Perun, Bohler, serwis urządzeń spawalniczych do spawania i cięcia elektrycznego oraz gazowego, wypożyczalnia sprzętu spawalniczego z rozbudowanym do ponad 200 urządzeń parkiem maszynowym, wynajem powierzchni biurowym w bliskim sąsiedztwie PKN Orlen. Firma od ponad 20 lat świadczy usługi dla firm głównie z branży spawalniczej działając na terenie Polski i wybranych krajów UE.

EL-KONS-BUD jest przedsiębiorstwem oferującym profesjonalne usługi montażu i prefabrykacji m.in. konstrukcji, rurociągów, zbiorników, hal, wiaduktów, dachów.

Firma prowadzi operacje w kraju, a także za granicą, m.in. w Niemczech, Szwecji, Hiszpanii, Francji, na Litwie i Słowacji.

 

        

Uzdrowisko Wieniec Zdrój oprócz oferowania usług leczniczych, rehabilitacyjnych i opiekuńczych jest, także producentem znakomitej wody mineralnej SELENKA. SELENKA, to wydobywana z prastarego źródła w Wieńcu Zdroju na Kujawach krystaliczna woda zawierająca naturalną, dużą ilość składników mineralnych niezbędnych dla zdrowia człowieka: m.in. selen, lit, magnez, wapń i potas

MEDIAKOLOR, to firma z branży poligraficznej, która dysponując doświadczoną kadrą pracowniczą, obsługującą nowoczesne maszyny drukujące, oraz urządzenia introligatorskie czołowych producentów, jako jedyna w regionie realizuje samodzielnie zlecenia z zakresu druku offsetowego, cyfrowego oraz wielkoformatowego, wykonując najbardziej wymagające zlecenia.
Oprócz utrzymywania bardzo wysokiej jakości wydruków, Firma specjalizuje się w ekspresowych terminach realizacji, co sprawia, że obecnie posiada kilkuset stałych klientów z Polski i Europy.

 

Cinkciarz.pl to internetowy kantor wymiany walut, z którego korzystają zarówno przedsiębiorstwa i instytucje, jak i klienci indywidualni. Analitycy finansowi firmy na bieżąco komentują wydarzenia w świecie finansów, a ich opinie są publikowane na stronie internetowej naszego sponsora. Dynamiczny się rozwój zaowocował współpracą z wieloma uznanymi podmiotami - oprócz Wisły Płock Cinkciarz.pl wspiera także m.in. reprezentację Polski. 


„Dźwig-Mar” jest dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji. Funkcjonuje na rynku usług dźwigowo-podnośnikowych od roku 2003. Głównym celem działalności jest świadczenie kompleksowych usług dźwigowych żurawiami samochodowymi LIEBHERR o udźwigu od 30 do 500 ton.


 

 

ROLMARKET to znajdujące się w Cieślach pod Płockiem centrum ogrodnicze oraz centrum kamienia i kostki. Firma oferuje także artykuły z zakresu rolnictwa i hodowli oraz prowadzi dwa sklepy internetowe: Rolmarket.pl iPanFarmerek.pl.

 

SPAWEX Zdzisław Cielicki to Firma świadcząca usługi montersko – spawalnicze, a także wynajmująca dźwigi, ładowarki oraz rusztowania.

 

Grupa Budmat Auto to lokalny lider sprzedaży i obsługi samochodów osobowych i dostawczych. W swoich szeregach skupia kilka znanych marek: Peugeot, Nissan, Suzuki, Opel oraz Ford. Firma zajmuje się sprzedażą zarówno nowych, jak i używanych aut. Ponadto w ofercie firmy znajduje się kompleksowa obsługa serwisowa, blacharnia-lakiernia, Stacje Kontroli Pojazdów, wypożyczalnia samochodów, oferta sprzedaży samochodów używanych, myjnie samochodowe oraz całodobowa pomoc techniczna.

 

 

GRUPA DSF, to duża, doświadczona, koncesjonowana agencja ochrony, realizująca wszechstronne zadania w zakresu bezpieczeństwa. 

 

Komunikacja Miejska w Płocku oferuje swoim pasażerom komfortową jazdę w nowoczesnych autobusach. W wachlarzu usług miejskiego przewoźnika znajduje się też m.in. okręgowa stacja kontroli pojazdów czy stacja beznynowa. 

 

PETROTEL, to płocka Firma świadcząca usługi telekomunikacyjne, m.in: telewizji cyfrowej oraz kablowej; szerokopasmowego dostępu do sieci Internet; telefonii stacjonarnej; transmisji danych; dzierżawy łączy.

 

Znakomita cukiernia, mająca w ofercie m.in. torty weselne, torty okolicznościowe, torty na zamówienie, ciasta, desery oraz różnego rodzaju ciasteczka.

 


Antyinsekt istnieje na rynku od 1986 roku i posiada wszelką wiedzę oraz kompetencje do wykonywania swojego zawodu. Firma oferuje: zwalczanie much, komarów, gryzoni, itp., usuwanie gniazd os i szerszeni, zwalczanie szkodników sanitarnych i magazynowych (np. prusaki, wołek zbożowy), ochronę obiektów przed szkodnikami (monitoring), dezodoryzacę (likwidację nieporządanego zapachu), montaż odstraszaczy ptaków, zamgławianie termiczne terenów zielonych (likwidacja komarów, meszek).


 

MOBILIS to największa w Polsce firma transportowa z ponad 25-letnią tradycją w przewozach pasażerskich w Polsce i za granicą. Jako właściciel 10 Spółek PKS na terenie Mazowsza i Mazur obsługuje regionalne, międzymiastowe i dalekobieżne linie autokarowe.

 

 

Galeria Mazovia to największa w Płocku nowoczesna galeria handlowa. Doskonale zlokalizowana, wyróżnia się niepowtarzalnym projektem architektonicznym, dbałością o materiały wykończeniowe, unikalnym wystrojem wnętrz, a oprócz tego najwygodniejszym dojazdem i parkingiem.

RadmaR - Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe - jest jedną z największych hurtowni płyt laminowanych i akcesoriów meblowych na północnym Mazowszu. Prowadzimy sprzedaż detaliczną dla klientów indywidualnych oraz hurtową i detaliczną dla instytucji branżowych, zajmujących się produkcją mebli.

 

 

 

 

AMA-WID SERVICE zajmuje się sprzedażą i serwisem wózków widłowych, teleskopowych, podnośników przegubowych i podnośników nożycowych wiodących marek, m.in.: Linde, Toyota, Nissan, Manitou, Still, Hyster, JCB, Komatsu, New Holland.

 

W ofercie naszego partnera znaleźć można także handel częściami zarówno od producentów, jak i zamiennikami, a także transport maszyn czy zakuwanie węży hydraulicznych. W szerokim spektrum usług znajduje się także wynajem wózków widłowych czy podnośników.

 

 

Dzięki członkostwu w Business Club WISŁA firma z każdej branży jest w stanie wzmocnić swoją wartość, wypromować się, oraz rozszerzać swoje kontakty, co w przyszłości może zaowocować dalszym jej rozwojem. Firmy z BCW zyskają źródło wiedzy na temat lokalnego rynku, rozpoczną współpracę biznesową, a jej preferencyjne warunki będą ustalać na bieżąco.

Środki pozyskane poprzez Business Club Wisła zostaną wykorzystane na bieżącą działalność Wisły Płock – przede wszystkim profesjonalne szkolenie i wychowywanie w duchu sportowej rywalizacji dzieci i młodzieży, a także organizację sportu wyczynowego.


Regulamin Business Club WISŁA

1. Członkiem BCW może być każdy podmiot gospodarczy bądź osoba fizyczna.
2. Po podpisaniu deklaracji członkowskiej osoba lub firma staje się Członkiem Business Club WISŁA.
3. Składka miesięczna BCW to minimum 1000 zł.
4. Świadczenia Wisły Płock dla Business Clubu uzależnione są od wielkości świadczenia Członka na rzecz Klubu i mogą to być m.in.:

- reklama na strojach meczowych i treningowych zawodników pierwszego zespołu oraz grup młodzieżowych;
- reklama na stadionie (przy boisku głównym, boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią, na zewnętrznym ogrodzeniu);
- reklama na plakatach, biletach i innych wydawnictwach klubowych;
- reklama na stronie internetowej (zakładka BCW i umieszczone tam logotypy z linkiem do strony internetowej Członka).
- komunikat spikera przed meczami informujący o rozwoju BCW.
- spotkania specjalne Członków (mini bankiety, konferencje prasowe).
- możliwość wykorzystania logotypu Klubu w materiałach reklamowych firmy.
- możliwość zorganizowania spotkania piłkarzy z dziećmi pracowników firmy etc.
- możliwość korzystania z obiektów sportowych (m.in. boiska) na organizację rozgrywek firmowych.
5. Członkowie Business Club Wisła Płock zobowiązują się wobec innych członków klubu stosować zniżkę na swoje usługi.
6. Członkowie Business Club Wisła Płock otrzymują dodatkowo:
- Kartę członkowską upoważniającą do darmowego wstępu na każdy mecz mistrzowski Wisły Płock S.A.
- Rabat na bilety dla pracowników firm Członków Business Club Wisła Płock.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

KONTAKT
telefon: 24/367 65 20
e-mail: tomasz.marzec@wisla.plock.pl